Z okazji Dnia Sołtysa wszystkim Sołtysom z terenu gminy Ruda-Huta składam serdeczne podziękowania za zaangażowanie, pracę na rzecz mieszkańców oraz troskę o rozwój lokalnych społeczności.
Życzę Państwu dużo zdrowia, satysfakcji z pełnionej funkcji oraz życzliwości i wsparcia ze strony mieszkańców.
Wójt Gminy Ruda-Huta
/ – / Jarosław Walczuk

